Järviseudun ammatti-instituutti Jami
Järviseudun ammatti-instituutti Jami

Etusivu » Ajankohtaista


Ajankohtaista

Koulujen alkaminen syyslukukaudella


03.08.2020

Maanantaina 3.8. alkaa koulu ETÄOPETUKSELLA.

 

Uusien opiskelijoiden etätehtävät ovat itslearningissa. Tunnukset ja ohjeet uusille opiskelijoille on lähetetty sähköpostin kautta. Jatkavat opiskelijat ovat työssäoppimassa tai tekevät etätehtäviä lukujärjestyksen mukaan. Lähiopetusta ei järjestetä, eikä ruokala ole auki.

 

Uusien opiskelijoiden lähiopetus alkaa maanantaina 10.8:

  • Kurejoki 9.00
  • Alajärvi 8.00
  • Alavus 8.30
  • Lappajärvi 8.00

Jatkavien lähiopetus alkaa maanantaina 17.8 lukujärjestyksien mukaan.

 

Ryhmänohjaajat:

Liiketoiminta (merkonomi) / Alajärvi: Maija Viljanmaa maija.viljanmaa@jamin.fi p. +35844 4657 113

Liiketoiminta (merkonomi) / Alavus: Liisa Raivio liisa.raivio@jamin.fi p. +35844 4657 155

IT-tukihenkilö/Alajärvi: Mikko Kalijärvi mikko.kalijarvi@jamin.fi p. +35850 3717 349

IT-tukihenkilö/Alavus: Tapani Ala-Mutka tapani.ala-mutka@jamin.fi p. +35840 7288007

Maaseutuyrittäjä/Kurejoki: Hanna Kataja hanna.kataja@jamin.fi p. +358405430918

Puutarhuri/Kurejoki: Mari Rajamäki mari.rajamaki@jamin.fi p +358405224 670

Puuseppä, teollisuuspuurakentaja/Kurejoki: Seppo Prusti seppo.prusti@jamin.fi p. +358444657131

Autoasentaja/Lappajärvi: Mika Puntola mika.puntola@jamin.fi p. +358401827379

Logistiikka/Lappajärvi: Anssi Kirsilä anssi.kirsilä@jamin.fi p. +358406497034

Sähkö- /automaastioasentaja/Lappajärvi: Hannu Takala hannu.takala@jamin.fi p. +358400364886

Koneistaja/levyseppähitsaaja/Vimpeli: Richard Kangastupa kaapo.kangastupa@jamin.fi p. +358400793682

Talonrakentaja/Lappajärvi: Terho Toivanen terho.toivanen@jamin.fi p. +358444567126

Kokki/Lappajärvi: Ritva Luoma ritva.luoma@jamin.fi p. +358405785875

 

 

 

 


Takaisin uutisiin
wsd